MIMICKÉ A HLUBOKÉ VRÁSKY…..jaký je rozdíl?

By Jana Trnková / Květen 11, 2017

Jaký je vlastně rozdíl mezi vráskami??? Konkrétně mimické a hluboké? Jak můžete zacílit vhodnými kosmetickými produkty?

HLUBOKÉ VRÁSKY:
Tzv. STATICKÉ VRÁSKY vznikají v případě dlouhodobé nedostatečné hydratace pokožky. A tím pádem zvrásnění pronikne až do ŠKÁRY , která je takovou podpůrnou vrstvou kůže. Statické vrásky způsobuje povadnutí spodní výstelkové vrstvy kůže a zpomalená produkce kolagenu. Vznik statických vrásek lze pozorovat okolo 40. roku věku.

MIMICKÉ VRÁSKY:
Neboli DYNAMICKÉ vznikají kontrakcí svalů, které způsobuje mimika tváře. Tady je prostě na každé z nás, jak se mračíme, smějeme a šklebíme 🙂 Tyto vrásky vznikají od 35 let.

Jaký je kulturní rozměr VRÁSEK????
Zatímco u MUŽŮ jsou vrásky vnímány jako důkaz zkušeností, rozhledu a moudrosti, u ŽEN jsou často vnímány jen negativně jako vada na kráse. V honu za ideálem krásy ženy často sahají i k drastickým metodám, které sice vrásky úplně odstraní, ale zároveň tím připraví tvář o její výraz a přirozený vzhled.

Toto lehké vysvětlení Vám pomůže zacílit vhodnými kosmetickými produkty, které jsou určené pro boj s mimickými  nebo s hlubokými vráskami.

V důsledku stárnutí pokožky dochází ke vzniku vrásek. Pokožka ztrácí svou pružnost a pevnost a čím je pokožka straší, je větší a větší problém aby si pokožka vytvořila dostatečné množství kvalitního kolagenu a elastinu, který by rýhy v pokožce dokázal vyrovnat.

Já mám pro Vás perfektní přípravek který zatočí s MIMICKÝMI vráskami…a je to  Syn Ake Sérum Plus. – Krém s intenzivním účinkem a vysokým obsahem aktivních látek, určený k cílené aplikaci na mimické vrásky. Obsahuje komplex přírodních peptidů z rybího kolagenu a 4% koncentraci neuropeptidu SYN-AKE®, napodobujícího účinek jedu zmije, známého jako nejsilnější antispazmatický peptid, který působí proti mimickým vráskám tím, že uvolňuje stahy svalů a předchází jim.

Click here to add a comment

Leave a comment:


Kráska nebo zvíře? Zjisti jak bude vypadat tvá pleť za 5 let...

x