Seznamte se s
Janou Trnkovou!

"Vrásky jsou přirozeným jevem stárnutí.
A co když je to jinak?" 

Salon. Proč jsem se rozhodla jít touto cestou?

...před 13 lety jsem začala budovat mé wellness a otevřela si kosmetický salon-můj druhý ,,obývák,,, kde se setkávám se spousty skvělých lidí. Ráda jim pomáhám s problémy a chci, aby se vraceli. Půjčuji jim na tu chvíli, co u mně stráví své ruce a oni mi to na oplátku vrací tím, že za mnou chodí právě těch 13 let. Nabízím jim originální ošetření, nevšední kosmetické lázně, neustálé novinky a přístroje. Hostování specialistů, ať je to laser, permanentní make-up, výplně kyselinou hyaluronovou, vizážistika….

Přestávka

...pak přišla přestávka v podobě mateřské dovolené a mých 2 skvělých dětí. Vzdělávat v oblasti kosmetiky jsem se nepřestávala. Přidala jsem k tomu ještě rekvalifikaci v oboru cvičení s malými dětmi. A začala tak pořádat multiaktivní kurzy cvičení s prvky Montessori, které s velkým úspěchem vedu dodnes. Vyplnila jsem tak před lety díru na trhu v tomto oboru a zabavila své děti :-)

KRÁSKA NEBO ZVÍŘE? ZJISTI JAK BUDE VYPADAT TVÁ PLEŤ ZA 5 LET V TESTU ZDARMA!

Návrat s LARENS

Září 2015: vrátila jsem se...do svého ,,obýváku,,. Vrátila jsem se s novou kosmetikou LARENS a mé zákaznice to přivítaly s obrovským nadšením. Larens má efekt a když k tomu přidám mou dlouholetou praxi, má obrovský efekt. Zákaznice vůbec nestárnou , naopak mládnou. To nezůstalo bez povšimnutí a mně se touto razantní změnou kosmetické značky a jejího efektu naplnila kapacita salonu necelý rok po návratu z mateřské.

Německo

Aby toho nebylo málo k Vánocům 2015 jsem díky mé známé dostala dárek v podobě nabídky spolupráce s luxusním wellness hotelem v Německu, jehož restaurace je oceněna Michelinskou hvězdou.

A tak pracuji v tomto hotelu jako kosmetička a kosmetická poradkyně v oblasti péče. Zjištění po necelém roce práce v hotelu: Zahraniční klientela je velice náročná a ráda do sebe investuje. Zároveň je disciplinovaná a dbá rad odborníků, aby do sebe investované peníze nepřišly vniveč. A to je největší rozdíl v ČR a SRN :-)

Je to obrovská zkušenost ale i nasazení...potřeboval bych 10ti denní týden- pro mou práci, děti a koníčky-sport. Nerada se čehokoli vzdávám….A JÁ TO DÁM

Jak to vše začalo...

….byla, jsem a budu ze Šumavy, ze Sušice-brány Šumavy. Od mládí jsem patriot a vždy jsem věděla, že žít v ruchu velkoměsta nebude nic pro mě. I když ráda cestuji a vyhledávám akci, ten pocit, že se vracím domů, je nejvíc.Tak to je to, co jsem v životě vždy věděla...na rozdíl od toho, co v životě chci dělat. Po studiích na průmyslovce ve Strakonicích jsem odešla na VŠ do Plzně, kde to bohužel-bohudík nedopadlo. Bohužel -mohla jsem být inženýr. Bohudík- obor, který jsem měla v plánu bych dnes nedělala. Našla jsem si práci v reklamce, což jsem s mým vystudovaným oborem-obalová technika(návrhář obalů)byla schopná dělat. Vydržela jsem necelý rok. Pak zase ta Šumava. Přišla nabídka práce recepční na hotelu MODRAVA (mimo jiné do hotelu, kde se natáčely epizody seriálu police Modrava)..

Pak pracovní pobyt v Německu kvůli řeči a tam už jsem měla jasno. Chci dělat sama na sebe. Chci dělat v pohodě a v klidu ve svém.
Poslední zaměstnání, kde jsem se hodně posunula jak v profesním tak soukromém životě bylo v oblasti prodeje zemědělských strojů. Nic tragického, pravá ruka majitele firmy a kancelářská práce...Oborově trochu mimo, ale byla to výzva. Fakturace, mzdy, účetnictví a komunikace s úřady.
…. a tady jsem začala intenzivně studovat kosmetiku ve víkendové škole, seznámila se s manželem a vyměnila zemědělskou techniku za mé wellness, které až do teď zůstalo pouze u kosmetického salonu, kde se snažím poskytnout svým zákaznicím veškeré profesionální služby už 13 let.

KRÁSKA NEBO ZVÍŘE? ZJISTI JAK BUDE VYPADAT TVÁ PLEŤ ZA 5 LET V TESTU ZDARMA!