Ošetření ,,TAJEMSTVÍ VĚČNÉ MLADOSTI,,……VÝHERCE v soutěži.

By Jana Trnková / Srpen 20, 2017

V březnu 2017 tomu bylo 14 let, co jsem otevřela svůj kosmetický salon….a teď už dva roky co jsem se odhodlala vyměnit stávající kosmetické  produkty, se kterými moje zákaznice byly TAK spokojené, za NOVÉ . Ano, 12 let jsem  hledala kosmetickou značku, která by byla NOVÁ, TRENDY, S EFEKTEM A ODLIŠOVALA SE OD OSTATNÍCH.

Už dva roky pracuji s kosmetikou, vlastně s kosmeceutikou která obsahuje hlavní složky jako: rybí biopeptidy, rybí kolagen a nutrivi vodu.

Už dva roky pracuji s kosmeceutikou která řeší problém a má obrovský efekt, co se týče: stárnutí pleti, vrásek, hydratace pokožky, akné, růžovky, citlivé pleti, problematické pleti, pleti s atopickou dermatitidou, alergické pleti…..

Pracuji s kosmeceutikou LARENS PROFESSIONAL 🙂 ….Jsem více než ráda, že s těmito produkty mohu pracovat v salonu a že  moje zákaznice mohou používat přípravky Larens doma díky ucelené řadě. Myslím, že si vybere každá 🙂

A ?????? K velkému potěšení mému, ale i mých klientek 21.6.2017 získalo v soutěži Qltowy Kosmetyk ošetření ,,TAJEMSTVÍ VĚČNÉ MLADOSTI – Larens professional,, ocenění v kategorii kosmetické procedury.
JSEM PYŠNÁ, ŽE S NÍ PRACUJI  :-):-) 🙂

 

 

 

Kultovní kosmetický přípravek (Qltowy Kosmetyk) představuje prestižní hlasování, jehož předmětem byl už 21. ročník hodnocení kosmetických přípravků, které se v poslední době objevily na trhu. Silou soutěže je odborná porota, ve které už celá léta zasedají odborníci na dění na trhu, dermatologové, znalci dobrých kosmetických přípravků a specialisté obchodu.

 

 

 

 

Click here to add a comment

Leave a comment:


Kráska nebo zvíře? Zjisti jak bude vypadat tvá pleť za 5 let...

x