PEPTIDY: Je to opravdu mocná síla pro Vaši pleť?

By Jana Trnková / Únor 9, 2017

Ano, je! Je to MOCNÁ SÍLA….
Zvyšují produkci kolagenu, zmírňují pigmentaci, umí vyléčit akné. Je-li správná kombinace peptidů, umí vylepšit pleť v mnoha směrech.

CO JSOU PEPTIDY?

Jsou to tělu vlastní chemické sloučeniny, které ovlivňují mnoho fyziologických faktorů. Chytře kombinované a používané peptidy přinášejí mnoho pozitivních účinků, jako například regeneraci všech tkání a orgánů, zvýšení síly, efektivní spalování tělesného tuku, stimulaci chuti k jídlu, výrazné zpomalení stárnutí, hojení ran, nárůst energie a vitality, dobrý stav pokožky a vlasů a mnoho dalších…..

PEPTIDY: nejúčinnější  složka v kosmetice. Jsou asi nejlepšími aktivními složkami. Jsou velice univerzální, ale zároveň je každý peptid jedinečný. Jeden se používá ke zvýšení produkce kolagenu, jiný pomáhá s léčbou akné, další zlepšuje pigmentaci….
jejich kombinací pak můžeme vyřešit hned několik problémů najednou. Výhoda je, že se dají kombinovat s dalšími složkami jako je vitamín C, kolagen, antioxidanty….
Je známo, že peptidy jsou na trhu už více jak 10 let, ale až v poslední době se staly tak populární. Skoro všechny uznávané kosmetické značky je využívají. Velice důležité ale je, aby je používali v efektivních koncentracích . Což se bohužel moc nestává.

 

Studie existují!!!

Mnoho firem začalo využívat peptidy ve svých produktech kvůli klinickým studiím, které prokázaly jejich účinnost. Peptidy nemají vedlejší účinky s žádnou účinnou látkou, proto vždy násobí nebo posilují EFEKT účinných složek.

Peptidy nejlépe fungují v dlouhodobém horizontu. Krátkodobé výsledky jsou sice skvělé, ale dlouhodobé jsou pro pokožku mnohem přínosnější. Jsou klíčem k nádherné pleti, na kterou můžete být každý právem pyšní.

 

 

I já zvolila pro sebe a  do svého kosmetického salonu kosmetickou značku, která má EFEKT. Zvolila jsem kolagenovou kosmetiku s peptidy-rybí BIOPEPTIDY  a kosmetickou značku, která má patent na BIOPEPTIDE COMPLEX.
– komplex, který obsahuje kombinaci oligo a polypetidů získávaných z vybraných druhů sladkovodních ryb.

Oční okolí po pravidelném používání kosmeceutiky LARENS s rybími Biopetidy, kolagenem a Nutrivi vodou . Foto je neupravené!!!!! 
(kolegyně; věk 54; Použité přípravky: Face Gel + Syn Ake oční krém+ Lifting Cream )

 

Výsledek jejich používání v kosmetice je:
-Okamžitá a dlouhodobá hydratace všech vrstev kůže, zpomalení procesu stárnutí kůže, redukce vrásek a zpomalení vzniku nových.
-Intenzivně vyživená kůže, viditelné zlepšení kontur obličeje.
-Zmírňující a zklidňující účinek, rychlé efekty v boji s akné, zarudnutím a podrážděním.
-Viditelně redukované otoky a zajištění pocitu liftingu pleti,

Peptidy rybího kolagenu mají intenzivní účinek proti stárnutí . Výsledkem jejich používání v kosmetice je pružná pokožka, redukce vrásek a nerovností, zmírnění podráždění.
Peptidy mají také velký vliv na léčbu kožních onemocnění, při které se využívají takové vlastnosti, jako stimulace syntézy proteinů kůže.

Proto jsem neváhala ani minutu 🙂 kolagen prostě miluji 🙂 miluji LARENS 🙂

 

Click here to add a comment

Leave a comment:


Kráska nebo zvíře? Zjisti jak bude vypadat tvá pleť za 5 let...

x