Správný muž má být cítit potem??? Tato doba je již dávno pryč…

By Jana Trnková / Duben 11, 2017

Doba pokročila a i muži chtějí mít svojí pokožku v pohodě:-)

Nemusí mít v koupelně celou sbírku kelímků a lahviček s krémy…jim stačí pouze tři věci.
Hvězdná trojka, která bude stačit na základní péči je:přípravek na čištění pleti, přípravek na odstranění odumřelé vrstvy kůže-peeling a přípravek na zvlhčení pleti

Kdo vyznává rčení, že muži mají být cítit potem a že jim stačí voda z kohoutku je beznadějně za zenitem:-) A to, že po holení stačí na drobné ranky mýdlo a kousky vaty je už také dávno pryč 🙂

Rozdíly mezi mužskou a ženskou pokožkou jsou VELKÉ!!!

Mužská pokožka stárne pomaleji než ženská, ztrácí kolagen a elastin pomaleji, proto vrásky nejsou až tak velkým důvodem k používání speciálních krémů. Zaměřit by se měli na posílení hydratace-zvlhčení pleti. Naopak mužská pokožka je náchylnější k podráždění než ženská. Je to tím, že se pravidelně holí a tím se poškozuje hydrolipidový film pokožky, který zajišťuje  přirozenou hydrataci.
Dále má mužská pokožka daleko menší potní žlázy než ženská, ale zároveň produkuje více mazu…je to dáno testosteronem. Produkce testosteronu se po padesátce začne zmenšovat a tím i produkce mazu. Ještě před tím, než se tak stane je mužská pokožka náchylnější k akné a ucpaným pórům, proto se musí sáhnout při čištění pleti po antibakteriáních přípravcích…..
Měla by mít vlastní péči. Krémy a séra určené pro ženy bohužel nefungují!!!!

 

  1. Rozhodně se vyplatí investovat do kvalitního mycího gelu či emulze. Tady nestačí mýdlo na ruce a voda…pleť se zbytečně vysušuje!
  2. Dále přichází čas na peeling-jednou za 2 až 3 týdny je potřeba pokožku zbavit odumřelé vrstvy kůže. Přijde Vám to zbytečné???? Věřte, že není, peeling dokáže mimo jiné i zmírnit podráždění po holení a po jeho použití pokožka lépe absorbuje vlhkost a vypadá mnohem lépe.
  3. Na závěr je třeba dopřát mužské pokožce HYDRATACI… tu vám zajistí krém či gel. Ráda bych se zde zastavila a představila skvělý gel-krém pro pány, který plní hned tři funkce-krému, séra a balzámu po holení 🙂

Revital Men Face Cream Gel 50ml – gelový krém je určen k péči o náročnou mužskou pokožku. Komplexně regeneruje kožní tkáň, stimuluje buněčnou obnovu a účinně vyhlazuje vrásky. Podporuje funkce ochranné bariéry pleti, hloubkově hydratuje, zmírňuje podráždění a snižuje zarudnutí pokožky způsobené holením. Okamžitě bojuje proti příznakům vysušení. Revital Men Face Cream Gel aplikujte denní na osušenou pleť, zvláště po každém holení.
OBSAHUJE:
Přírodní kolagen zlepšuje kožní tonus, zvyšuje pružnost a zajistí správnou hydrataci pokožky.(zaručuje omlazení pleti a zpomalení procesu jejího stárnutí. Dlouhodobě chrání pokožku před ztrátou vlhkosti, zlepšuje kožní tonus a vyhlazuje vrásky)
Matrixyl 3000 je látka speciálně vyvinutá pro péči o mužskou pokožku.(stimuluje tvorbu přírodního kolagenu a zároveň i fibroblastů (buňky škáry). Má vlastnosti, které zabraňují vzniku vrásek. Posiluje pokožku a zlepšuje její pružnost. Stimuluje regenerační procesy.)
Kyselina hyaluronová
 účinně hydratuje a zpevňuje mužskou pokožku, ta je pak celý den svěží a plná energie.
Vilín virginský účinně zmírňuje podráždění pokožky po holení, čistí póry, urychluje hojení a současně působí protizánětlivě a antibakteriálně. Odstraňuje příznaky únavy, příjemně chladí a osvěžuje pokožku obličeje.
Calmosensine – má zmírňující účinky. Zklidňuje, snižuje citlivost pleti vůči škodlivým vnějším vlivům.

Jestliže tři věci pro péči o mužskou pokožku je na začátek moc:-) doporučuji začít s kvalitním čištěním pleti!!!
KDE ZAKOUPIT??? ZDE:-) http://www.prag-info.cz/_shop/Revital+Men+Face+Cream+Gel+50+ml+Kremy_na_oblicej-MTg1MA-765322.html

 

Click here to add a comment

Leave a comment:


Kráska nebo zvíře? Zjisti jak bude vypadat tvá pleť za 5 let...

x